PROF-REM FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANO-HANDLOWA

biuro@profrem.com.pl

Menu

O nas

dowiedz się więcej o naszej firmie

Prof-Rem

F

irma Prof-Rem Dawid Król jest firmą remontowo-budowlano-handlową świadczącą profesjonalne usługi remontowo-budowlane, stworzoną z pasją do remontów, dla której nie ma rzeczy niemożliwych są tylko rzeczy wymagające mniej lub więcej czasu.

Firma świadczy kompleksowe usługi remontowe począwszy od przerabiania hydrauliki, kanalizacji, elektryki, a skończywszy na wykończeniu wnętrz.
Świadczone przez firmę usługi mają charakter nowoczesny i innowacyjny, usługi są rzetelnie wykonywane, oraz dostosowane do potrzeb klientów, usługi wykonywane przede wszystkim terminowo i zgodnie z wymaganiami odbiorców.

Firma śledzi zmieniające się trendy oraz wymagania jakościowe, indywidualnie podchodzi do klienta, jak również dokłada wszelkich starań, aby efekt końcowy wykonywanych prac w stu procentach spełnił oczekiwania klientów.
Firmę charakteryzuje: profesjonalność, wysoka jakość wykonywanych usług, rzetelność, innowacyjność, dokładność, dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do klienta, terminowość i kompleksowość wykonywanych prac.

W czym czujemy się dobrze

MALOWANIE EMULSYJNE AKRYLOWE OLEJNE96%

TAPETOWANIE71%

GŁADŹ GIPSOWA89%

ŚCIANY SUFITY i ZABUDOWY Z PŁYT G/K92%

UKŁADANIE GLAZURY95%

PANELE PODŁOGOWE ŚCIENNE I SUFITOWE80%

MONTAŻ STOLARKI DRZWIOWEJ I OKIENNEJ75%

TYNKI OZDOBNE I DEKORACYJNE93%

INSTALACJE ELEKTRYCZNE90%

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE85%